Кошик
117 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Чому саме ми?

Чому саме ми?

Переваги нашого інтернет магазину.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Наш інтернет магазин пропонує вам широкий асортимент дитячих товарів високої якості за помірну ціну. Наша принципова задача – задовольнити вимоги батьків та доставити максимальний комфорт дітям. Якщо ви не змогли купити дитячу коляску, яку бажали, чи хочете з’ясувати додаткові характеристики товару, варто звернутися до наших менеджерів, які допоможуть знайти оптимальне рішення.

Асортимент магазину

Те, що вигідно відрізняє наш інтернет магазин від конкурентів – ексклюзивний товар. На сайті представлені дитячі візочки, які компанія виготовляє самостійно. Ми відповідаємо за кожен з етапів виробництва, використовуємо тільки якісні матеріали. Дитячі коляски власного виробництва відповідають стандартам якості та проходять обов’язкову сертифікацію.

 

На сайті представлені наступні види дитячих візочків:

* Універсальна коляска. Використовується з перших днів життя дитини та до 7 місяців. Подібні моделі обладнані сумкою, яка закріплена на ручці, та корзиною, що розташована під люлькою. Ложе має тверде, повністю горизонтальне дно. У такому візочку буде дуже легко заколихати малюка, а тент зверху буде захищати від дощу та сонця.

* Дитячі візочки для прогулянки. Призначені для діток, які вже можуть сидіти. При виборі такої моделі слід звернути увагу на вагу та габарити дитячої коляски – вони повинні бути такими, щоб і вам, і малюку було комфортно. Передні колеса у таких моделях здатні повертатися, а візочок має гальмівну систему.

* Коляска-трансформер. Дуже популярний варіант серед дитячих візочків. У подібній моделі люлька може трансформуватися у сидіння. Підійде коляска новонародженим та дітям до 36 місяців. Модель комплектується сумкою, конвертом для немовлят, дощовиком. Все це можна побачити на фото дитячих колясок.

* Візочки для двійні. Такі моделі комплектується двома люльками.

Також на сайті ви зможете придбати дитячу білизну, м’які пледи ручної роботи, конверти та одяг для новонароджених, аксесуари та іграшки.

Чому варто надати перевагу нашому інтернет магазину?

Оформити замовлення на сайті та купити дитячі коляски дуже просто. Кожен товар в інтернет магазині має детальний опис. Доставка відбувається у всі міста України. Ви можете бути певні, що товар прибуде до вас у мінімальні строки. Є можливість здійснити оплату найбільш зручним для вас способом. На всі товари, які представлені на сайті, діє гарантія. Ми сподіваємося, що саме на сторінках нашого магазину дитячих колясок ви знайдете потрібний товар.

Інші статті