Кошик
111 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

РОЗПАШОНКИ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Льоля для новонародженого від Elfdreams виготовлена з м`якого та ніжного трикотажу. Без сумнівів, у ній малюк буде відчувати себе комфортно. Малюнки, які використовуються нашими дизайнерами принесуть заряд гарного настрою не тільки малюкові, але й батькам. Фарби для нанесення малюнка на водній основі, нешкідливі, зроблені японською компанією спеціально для фірми Azon, з якою ми тісно співпрацюємо. Вся продукція виготовлена за загальноприйнятими технічними умовами ДСТУ 3119-95 та має сертифікат якості №05.03.02-04 / 22596. 

Розпашонка – зручна одежа для малюка

Постійними супутниками новонародженого повинні стати м’які та комфортні розпашонки. У такий простий одяг можна вбрати малюка лише за кілька хвилин. Але при виборі цього виробу треба детально обдумати декілька нюансів та зупинити ся тільки на тій моделі, яку малюк буде носити із задоволенням.

З якої тканини обрати льолю?

Вибір залежить, перш за все, від пори року. Для зимового сезону найкраще підійдуть моделі, зроблені з байки, фланелі чи вовни. Літом не обійтися без розпашонки для новонароджених із натуральної бавовни – наприклад, бязі чи ситцю. Тканина повинна бути м’яка, а шви делікатно прострочені назовні, щоб не викликати подразнення ніжної шкіри малюка.

Якому кольору надати перевагу?

Буде доречно, якщо розпашонка буде білого чи кремового відтінку. Занадто яскраві речі можуть визвати у малюка відразу. До того ж, якщо сорочка низької якості, то барвники можуть переноситись на шкіру малюка.

Які застібки зручніші?

Класичні льолі зовсім не мають застібок. Але останнім часом все більше моделей доповнюють ґудзиками, застібками чи зав’язками. Така тенденція виправдана тим, що сучасні діти дуже активні, тому льолю постійно треба поправляти. Можна обирати ті застібки, які вам зручніші, але варто пам’ятати, що вони не повинні травмувати шкіру малюка.

Як правильно підібрати розмір розпашонки для новонародженого?

Щоб купити розпашонки, які підійдуть маляті, треба знати зріст дитини, тому що льолі шиють наступних розмірів:

* 50-56 см – для дитини до 2 місяців;

* 62-68 см – для маляти віком від 2 до 6 місяців.

Як правильно одягати сорочку?

Існує кілька способів, як швидко одягти льолю: виріб застібають ззаду, якщо малюк часто лежить на спинці. Головне при цьому, щоб сорочка не створювала непотрібні згини. Деякі моделі застібаються на животику – їх варто купити, якщо ви практикуєте часткове сповивання.

Скільки розпашонок потрібно дитині?

Кількість речей залежить від частоти прання та активності дитини. Як правило, достатньо мати близько п’яти сорочок. Для хрестин купують святкову льолю та зберігають її потім, як пам’ять.

Купити розпашонку для маляти в інтернет магазині

На нашому сайті представлені льолі для новонародженого від компанії Elfdreams , які виготовлені з натуральних тканин. В такому одязі малюк буде відчувати себе дуже зручно. На кожну сорочку нанесений милий принт, який викличе у малюка радість та подарує гарний настрій. Всі вироби, що представлені на сайті, відповідають технічним умовам та мають загальноприйнятий сертифікат якості.