Кошик
112 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

БОДІ

Наші боді виконані з найніжнішого натурального трикотажу. Боді застібаються на металеві кнопочки, тому можна швидко і, не роздягаючи малюка, змінити памперс. Горловина виконана у вигляді конвертика, завдяки цьому Вам буде зручно одягнути або зняти боді, не завдаючи дискомфорт малюкові.  Вся продукція виготовлена ​​за загальноприйнятими технічними умовами ДСТ України 3119-95 і має сертифікат якості №05.03.02-04 / 22596.

Дитячі боді – зручний одяг для малюка

Для дитини, яка у перші роки життя швидко зростає, дуже важливим є зручний одяг, який не буде сковувати рухи малюка та подразнювати особливо ніжну дитячу шкіру. Це особливо доречно для дуже активних малюків, які не можуть всидіти на місці. Такі рухливі діти просто стягнуть з себе незручну одежу, якщо вона буде заважати їм досліджувати навколишній простір. Радимо вам придбати дитячі боді в нашому інтернет магазині – у каталозі представлені тільки найякісніші дитячі речі.

Кращі боді для малюків в Україні

На нашому сайті представлений дитячий одяг від найкращих виробників. Кожна модель продумана до дрібниць: загальний дизайн одягу, кожна застібка та шви. Ви можете не сумніватися в якості та зручності виробів для дітей. Ось декілька переваг продукції, що представлена на нашому сайті:

* Висока якість пошиття;

* Використання лише натуральних тканин, в яких ніжна шкіра тіла малюка буде «дихати»;

* Застосування лише делікатних еластичних резинок на тих місцях, де необхідна додаткова фіксація;

* Відсутність на одязі колючих швів, складних застібок та ґудзиків, які можуть випадково відірватися, та які малюк може проковтнути;

* Широкий вибір розмірів та забарвлень, велика різноманітність моделей;

Дуже висока якість виробу у поєднанні із невеликою ціною робить боді дитячі бажаною та вигідною покупкою.

Різновиди боді для дітей

Що стосується видів боді для немовлят, то вони поділяються в залежності від способу вдягання та від того, для якої пору року вони призначені. Наприклад, одяг для літа зроблений з дуже легких тканин. Такі моделі мають відкрите горлечко та невеликий рукав. Є варіанти, що пошиті зовсім без рукавів. Зимові моделі зроблені з теплої тканини, мають довгий рукав. Тканина, з якої виготовлений цей виріб, повинна містити мінімум синтетичних домішок – завдяки наявності їх у складі матеріалу, одяг буде довше зберігати свій первинний колір та форму.

В залежності від віку дитини, ви можете обрати модель із застібками на животі чи спині, з застібками на плечі чи модель без застібок. Для новонароджених підійде модель, яку не треба одягати через голову. Для піврічної дитини підійде боді з застібками на плечі.

Подібний виріб – дуже універсальний. Його можна одягати як на прогулянку, так і носити вдома. Коли на малюкові зручне боді, то йому можна легко замінити підгузки, де б ви не знаходилися. Найкращі дитячі боді купити можна в нашому інтернет магазині за доступною ціною.