Кошик
117 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

ПЛЮШЕВІ КОМПЛЕКТИ "Minky"

Плюшеві комплекти від Elfdreams порадують Вас різноманітністю кольорів та, безперечно, своєю якістю. Матеріали, які ми використовуємо для виготволення комплектів м`які на дотик, малюку буде приємно та комфортно. Такий комплект Ви зможете взяти з собою в дорогу, в гості, на природу. Якщо Ваші друзі чи родичі в очікуванні малюка, плюшевий комплект може бути гарним подарунком при народженні. Вся продукція Elfdreams виготовлена за загальноприйнятими технічними умовами ДСТУ 3119-95 та має сертифікат якості №05.03.02-04 / 22596. 

Плюшевий комплект для міцного сну малюка

Для новонародженого ліжечко – це дуже важливе місце, де він проводить дуже багато часу. Підростаючи, дитина буде спати значно менше, але їй все одно треба мати зручний простір для сну. Щоб у дитині був лише здоровий та міцний сон, треба забезпечити їй максимально комфортні умови. Правильно підібрана ковдра буде завжди підтримувати оптимальну температуру для малюка, а від вибору подушки буде в майбутньому залежати правильність дитячої постави.

Ковдра для дитини

Маленькій дитині краще придбати одразу дві ковдри: для зимового та літнього періоду. Перша ковдра для дитини не повинна відрізнятися від пелюшки. Розмір виробу повинен відповідати габаритам спального місця. При виборі варто врахувати той факт, що коли дитина маленька, то вона може скидати з себе ковдру уві сні. Тому буде краще, якщо ковдру можна підвернути під матрац, таким чином надійно її зафіксувавши. Мінімальний розмір для ковдри – 90х90, такий виріб підійде і для колиски.

Якому наповнювачу віддати перевагу, з якого матеріалу повинна бути зроблена ковдра? Універсальним варіантом вже багато років залишається виріб з натуральної тканини, але з синтетичним наповненням, адже подібна модель не зможе визвати алергію у новонародженого – купити таку дитячу ковдру можна у нашому інтернет магазині.

Подушка для маляти

Подушка не повинна бути занадто великою, адже це у майбутньому може вплинути на поставу дитини. Подушка має відповідати габаритам малюка, лежачі на ній, він повинен почувати себе комфортно. При виборі можна орієнтуватися також на рухливість дитини уві сні – якщо малюк часто перевертається, то для міцного сну йому потрібна прямокутна подушка, якщо поводиться спокійно – то підійде квадратна модель. Наповнюють дитячі подушки синтепоном. Такі вироби дуже прості у догляді, адже їх легко можна прати, і вони швидко сохнуть.

Купити плюшевий дитячий комплект

На нашому сайті ви можете придбати плюшевий комплект від виробника ELFdreams. Подібний набір є універсальним: його можна використовувати в ліжечку та візочку, на прогулянці, брати з собою в дорогу. З подібним набором дитина завжди буде відчувати себе дуже затишно. Комплекти, які ви знайдете у каталозі, виготовлені у відповідності з міжнародними стандартами якості.